Вже третій день поспіль національна паралімпійська збірна команда України щоразу виборює по 5 високих нагород на чемпіонаті світу з лижних гонок та біатлону, що проходять у м.Кейбл, США. Сьогодні, 27 січня, не стало виключенням: 1 золота, 2 срібні та 2 бронзові медалі у доробку українських паралімпійців!.. Відтак, станом на сьогодні у команди 15 високих нагород, серед яких 4 золоті, 7 срібних та 4 бронзові медалі. Крім того, сьогодні на чемпіонаті світу – перший український подіум!!!
Сьогодні, змагаючись у біатлоні на середній дистанції, Саша Кононова виборола вже третю високу нагороду (з часом 31:05.03), її подруга по подіуму Людмила Ляшенко – третє срібло (час – 32:32.7), а Іринка Буй – свою першу бронзову нагороду (34:49.2). Відтак, наші красуні оволоділи усім подіумом!!!
Оксана Шишкова разом із гайдом Ладою Нестеренко виборола срібну нагороду (34:36.9), у Ігоря Рептюха (час 33:44.4) – бронзова нагорода.
Завтра, 28 січня, наші спортсмени боротимуться за першість чемпіонату світу у спринті, а ми вболіватимемо за них разом із офіційними спонсорами Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України ПАТ “Ощадний банк України”, компаніями Воля та Allianz. Результати чемпіонату та виступів наших спортсменів можна побачити на наступному ресурсі: paralympic.org.
Прес-служба НКСІУ