За підтримки USAID на Львівщині розпочався тренінг «Включення організацій осіб з інвалідністю при гуманітарному реагуванні»

За підтримки USAID на Львівщині розпочався тренінг «Включення організацій осіб з інвалідністю при гуманітарному реагуванні»
11 Червня 2024
Друкувати цю новину

Раді повідомити про старт тренінгу «Включення організацій осіб з інвалідністю при гуманітарному реагуванні». Це стало можливим завдяки реалізації проєкту «Покращення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я (SRSHS)», який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України під керівництвом Momentum Wheels for Humanity (Momentum) за фінансової підтримки USAID.

Головною метою проєкту є посилення спроможності громадських організацій людей з інвалідністю реагувати для задоволення гуманітарних потреб людей з інвалідністю та інших уразливих груп, а також розширення доступу до послуг з ведення справ, правової допомоги, гуманітарної підтримки та інформації.

Мета заходу:
  • Посилення спроможності громадських організацій осіб з інвалідністю реагувати на гуманітарні потреби людей з інвалідністю та різних уразливих груп.
  • Розширення доступу до послуг для людей з інвалідністю.
  • Залучення осіб з інвалідністю до гуманітарних проєктів.

Учасники з різних громадських організацій зібралися разом на Львівщині на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного Комітету спорту осіб з інвалідністю України, щоб розвинути навички написання грантових заявок та проєктів та обмінятися досвідом для більш ефективного гуманітарного реагування.

Спільно з тренером та працівниками НАІУ учасники вже впроваджують нові ідеї та стратегії для забезпечення доступу до послуг для людей з інвалідністю та різних уразливих груп.

Під час першого дня роботи, учасники активно взаємодіють, діляться інсайтами та навчаються один від одного, створюючи надійну мережу співпраці та підтримки.

Підтримаймо наших учасників у їхньому шляху до створення більш інклюзивного та гуманітарного світу!

*****

Ця ініціатива стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity. Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.