Східно- та Центральноєвропейська конференція з проблем альтернативної та допоміжної комунікації, Міжнародна виставка альтернативних та допоміжних засобів комунікації

25 Червня 2013 Друкувати цю новину

ВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» та «Українська асоціація корекційних педагогів», спільно з Національним педагогічним університетом ім. М. Драгоманова та Інститутом колекційної педагогіки та психології, за підтримки Міністерства соціальної політики та Державної служби з питань осіб з інвалідністю та ветеранів, 28 червня – 01 липня 2013 року у Києві проводять Східно- та Центральноєвропейську конференцію з проблем альтернативної та допоміжної комунікації, Міжнародну виставку альтернативних та допоміжних засобів комунікації.

До участі у конференції та міжнародній виставці було запрошено представників Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та осіб з інвалідністю; Міністерства освіти і науки України; Міністерства соціальної політики України; Державної служби з питань осіб з інвалідністю та ветеранів України; Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова; міжнародних громадських та професійних організацій (Норвегія, Швеція, Угорщина, Росія, Польща, Білорусь, Румунія, Молдова); громадських організацій осіб з інвалідністю – членів та партнерів НАІУ.

Мета заходу: реалізація Всеукраїнської програми НАІУ "Через освіту до соціальної інтеграції".

Місце проведення: Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова.

Адреса вул. Пирогова 9, місто Київ, Україна. Район станції метро «Університет»

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук