Протягом січня-лютого послуги Черкаської обласної служби зайнятості отримували 1 694 безробітних громадян з інвалідністю. Загалом за сприяння обласного центру зайнятості працевлаштували 94 особи.
На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю єдиного соціального внеску працевлаштовані 2 особи з інвалідністю. Кількість залучених до громадських та інших робіт тимчасового характеру становила 39 осіб.
З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю, професійне навчання за направленням центрів зайнятості проходило 59 таких безробітних.
Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги отримали 1 539 безробітних осіб з інвалідністю.
Станом на 1 березня 2020 року кількість безробітних осіб з інвалідністю становила 1 321 особу, з них 1 200 осіб отримували допомогу по безробіттю. Кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців), становила 59 одиниць.
Черкаська ОДА