Яскраво завершився п’ятий змагальний день кубку світу з паралімпійської кульової стрільби, що проходить з 13 по 24 лютого 2019 року в місті Аль-Айн, ОАЕ і у якому беруть участь понад 210 спортсменів з 44 країн світу: нарешті в національної паралімпійської збірної команди України таке очікуване золото, і не одне – а одразу три (!), а також одна бронзова медаль. Загалом у підсумку п’ятого дня у скарбничці нашої команди: 3 золотих, 5 срібних та 3 бронзові медалі та тремтливий спомин про те, як 20 лютого тричі лунав Гімн України у далеких Арабських Еміратах.
Вітаємо “новоспечених” чемпіонів та призерів кубку світу: у вправі Р5 (швидкісна стрільба з пневматичного пістолета на 10 метрів) Олексій Денисюк виборов золоту медаль, а Ірина Ляху – бронзову. Також, за заліком команд у цій вправі наша команда у складі Олексія Денисюка, Ірини Ляху та Ольги Ковальчук стала першою. Трохи згодом, Олексій Денисюк та Ірина Ляху стали першими, випередивши потужних китайців у вправі P6 (стрільба з пневматичного пістолета на 10 метрів, змішані команди).
А попереду ще три дні змагань, протягом яких будуть розіграні чотири комплекти нагород. І ми продовжуємо дивитись прямі трансляції кубку світу на сайті worldshootingparasport.org та далі вболіваємо разом з офіційним технологічним діджітал-партнером Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України – компанією lifecell та офіційним спонсором Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України компанією ВОЛЯ за національну паралімпійську збірну команду України!
Прес-служба НКСІУ