Ярмарок вакансій: ТОВ «Тервікнопласт» запропонувало 110 робочих місць, у тому числі й для осіб з інвалідністю

Ярмарок вакансій: ТОВ «Тервікнопласт» запропонувало 110 робочих місць, у тому числі й для осіб з інвалідністю
15 Вересня 2017
Друкувати цю новину

Фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували для безробітних тернополян ярмарок вакансій на виробництві – ТОВ «Тервікнопласт».

Ярмарок вакансій: ТОВ «Тервікнопласт» запропонувало 110 робочих місць, у тому числі й для осіб з інвалідністю

Менеджер з навчання товариства Володимир Цукало розповів про діяльність та перспективи розвитку підприємства, провів екскурсію виробничими цехами.

«Компанія «Вікнар’off» – це один з найбільших виробників металопластикових конструкцій в Україні. Завод площею 12 тис. кв. м. у місті Тернополі виготовляє в місяць понад 50000 металопластикових конструкцій різних типів: вікна, балконні двері, вхідні двері, балконні скління, конструкції складної конфігурації. Використовуються високоякісні матеріали найбільш відомих європейських виробників – профілі Aluplast (Німеччина),Viknaroff (Україна), фурнітура FUHR, Siegenia-Aubi (Німеччина), Accado (Туреччина), скло Guardian (Німеччина), Pilkington (Британія) та ін. Виготовляються конструкції на високопрофесійному німецькому та австрійському обладнанні. У процесі виробництва уся продукція «Вікнар’оff» проходить багаторівневий контроль, що дозволяє зберігати її якість на максимально високому рівні і відповідати найсуворішим вимогам ДСТУ та європейським стандартам, – повідомив менеджер. – У співпраці з центром зайнятості організуємо тимчасові роботи на підприємстві; для зацікавлених осіб проведемо профнавчання».

Менеджер з персоналу ТОВ Світлана Юрків детальніше зупинилась на потребі підприємства у кадрах. Вона поінформувала про умови праці та її оплати, вимоги до працівників; зазначила, що на сьогодні «Тервікнопласт» пропонує роботу 80-ти монтажникам-складальникам металопластикових конструкцій, 20-ти вантажникам, трьом водіям автотранспортних засобів. Є місця праці й для осіб з інвалідністю: вантажник (2) та монтажник-складальник металопластикових конструкцій (5 вільних робочих місць).

«Забезпечуємо гуртожитком, організовуємо харчування працівників, довіз до місця роботи», – додала Світлана Юрків.

Усіх, хто зацікавився пропозиціями роботи, представники роботодавця запросили на додаткову зустріч для проведення співбесід та вирішення питання працевлаштування.

20 хвилин

  Категорія: