У Львові розпочала свою роботу дводенна Всеукраїнська конференція «Сучасні методи попередження та профілактики, лікування, забезпечення соціально-психологічної та медичної реабілітації жінок хворих на РМЗ в післяопераційний та реабілітаційний періоди».
Учасники матимуть можливість обговорити сучасний стан та перспективи розвитку системи комплексного лікування та реабілітації, правового забезпечення та соціального захисту жінок з онкологічними захворюваннями в Україні.
Участь в заході беруть члени громадських об’єднань жінок, що перенесли РМЗ, з більшості областей України, представники Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації, Департаменту охорони здоров`я, Департаменту соціального захисту населення, Львівського відділення фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, фахівці онкологічних лікувально-діагностичних установ та закладів.
Організатори заходу: Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) спільно з громадською організацією «Львівський центр соціального захисту та реабілітації осіб з інвалідністю «СОЗАРІН».