Вітаємо Голову Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України, Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю Сушкевича Валерія Михайловича з Днем Народження!
Шановний Валерію Михайловичу!
Ми знаємо Вас як людину надзвичайної сили волі, мудрості та твердих переконань, гарного організатора і керівника. Нехай же і надалі з Вами будуть усі найкращі людські якості, все, за що Вас поважають у суспільстві.
У цей святковий день від усього серця бажаємо здоров’я, щастя і добробуту вам і вашій родині, великих успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення, довгих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів.
Прийміть, наші теплі та щирі вітання з Днем народження!
Колектив Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України