Робоча нарада кейс-менеджерів проекту ТЕАМ у Києві

17 Грудня 2018 Друкувати цю новину

14 грудня 2018 року у м. Києві, в рамках Міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної, фізичної реабілітації», який реалізується в України Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України, проведено робочу нараду координатора проекту Назаренко Вікторії з регіональними кейс-менеджерами щодо підбиття попередніх підсумків реалізації проекту у 2018 році та перспективи на 2019 рік.

До Києва приїхали всі регіональні кейс-менеджери проекту.

Під час наради було заслухано загальні результати по проекту та інформацію регіонів. Опрацьовано низку нагальних питань, що виникають в роботі кейс-менеджерів, проведено попередній аналіз їх роботи у поточному році.

Назаренко Вікторія звернула увагу на вирішення окремих стратегічних питань, що стосуються безпосередньої роботи регіональних офісів: працевлаштування учасників проекту, направлення на навчання, тощо.

Детально опрацьовано питання щодо надання консультацій роботодавцям. Обговорено питання щодо направлення на бізнес-тренінги щодо відкриття власної справи та розвитку існуючого бізнесу, які плануються на 2019 (у Вінниці, Харкові та Києві) представників регіонів та переможців Конкурсу міні-грантів, який проходив в рамках проекту.

Попередній аналіз свідчить про системний підхід в роботі команди проекту, що надає впевненості у виконанні планових показників.

Ми продовжуємо командну роботу направлену на реалізацію основної мети проекту щодо підтримки зайнятості та працевлаштування ВПО з інвалідністю, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України.

Команда проекту вітає з Новим роком і щиро дякує усім за співпрацю.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук