«Від серця до серця»

10 Червня 2014 Друкувати цю новину

Від серця до серцяУ Полтаві восьмий рік поспіль відбувся традиційний фестиваль творчості людей із особливими потребами «Від серця до серця», який відвідали фахівці Полтавського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю на запрошення організаторів.

Цього року, як і минулого, фестиваль організований за підтримки міського голови Олександра Мамая. Мер зазначив, що своїм життєвим прикладом і досвідом присутні повинні якомога більше ділитися, адже самі слугують справжнім прикладом для інших! Варто зазначити, що у нашому місті до дітей та молоді з особливими потребами і ставлення – особливе. Ці люди перебувають під постійною увагою міської та обласної влади. Для них створена та успішно працює мережа центрів соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністю, фінансування яких відбулось за підтримки Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

Участь у цьогорічному фестивалі взяли 110 осіб з інвалідністю. Це члени громадських організацій, які об'єднують людей з фізичними обмеженнями: Полтавської міської організації осіб з інвалідністю «Пролісок», Полтавської міської асоціації дітей-осіб з інвалідністю та осіб з інвалідністю з дитинства, Полтавського міського товариства осіб з інвалідністю, ПМОВОІ «Союз організацій осіб з інвалідністю України», театру «Дзвіночок». А також учні спеціальних загальноосвітніх шкіл № 39, 40, члени Клубу УВП «Полтаваелектро» УТОС, ВМГО інваліди з вадами зору «Генерація успішної дії», Українського товариства глухих, Територіального центру по обслуговуванню одиноких та непрацездатних громадян Октябрської районної у м. Полтаві ради, міського центру соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністю.

Молоді люди демонстрували свої таланти в різноманітних жанрах, прагнучи довести суспільству, що вони такі ж, як інші. А полонити своїми мистецькими досягненнями можуть не гірше, а навіть краще.

Головне надбання подібних заходів – стати не просто місцем виступів юних талантів, а й місцем омріяної зустрічі однодумців, справжніх друзів. Місцем, куди хочеться приходити знову й знову. Місцем, яке дарує радість і красу, відчуття щасливих миттєвостей справжнього життя, бажання вірити в нові здобутки, надію та любов.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук