7 травня директор Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ігор Македонський відвідав обласний госпіталь для ветеранів війни, щоб подякувати ветеранам за їх подвиг, за Велику Перемогу. В свою чергу ветерани подякували гостям та персоналу госпіталю за турботу та за якісне лікування.
«На сьогодні медичне обслуговування ветеранів Великої Вітчизняної війни у Дніпропетровській області знаходиться під постійним контролем обласної влади. Ветерани охоплені комплексними профоглядами, а жителів віддалених сільських районів обстежують виїзні бригади найкращих лікарів області» – зазначив Ігор Македонський.
Довідково
Кількість ветеранів війни, які перебувають на обліку в лікувально-профілактичних закладах Дніпропетровської області становить 88,7 тис. осіб, з них близько 14 тис. осіб з обмеженими можливостями.
За січень-березень 2015 року 1,6 тис. ветеранів війни забезпечено зубопротезуванням, слухопротезуванням, пільговими рецептами на загальну суму 367,6 тис. грн.
За 2014 рік і І кв. 2015 року в лікувальних закладах області стаціонарно проліковано понад 16 тис. ветеранів.
МОЗ України