10 жовтня 2023 р, 10°° Формат проведення – онлайн на платформі ZOOM
Понад півтора роки внаслідок військової агресії проти України громадяни нашої держави вимушено перебувають в умовах надзвичайної гуманітарної кризи, яка суттєво негативно впливає на якість їхнього життя. Сильніше страждають і ризикують бути залишеними осторонь у гуманітарних умовах саме ті, хто потребує підтримки найбільше, – діти, жінки та чоловіки з інвалідністю. Водночас ситуацію із дотриманням прав людей з інвалідністю можливо покращити, окрім іншого, шляхом прийняття інклюзивних рішень.
На вебінарі буде презентовано інформацію про способи врахування контексту інвалідності й гендерної чутливості під час гуманітарного реагування на кризові ситуації, а також про настанови, рекомендовані для використання, з метою забезпечення прав і потреб людей з інвалідністю з різними видами порушень у рішеннях, пов’язаних із кризовими ситуаціями, та під час їх реалізації.
Захід відбудеться в рамках проєкту «Сприяння правам жінок та дівчат з інвалідністю шляхом посилення їх участі та лідерства в громадах», який реалізується Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України за підтримки Структури ООН Жінки та Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги.
Проведе вебінар радниця голови Національної Асамблеї людей з інвалідністю України Алла Соцька.
Посилання на реєстрацію: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZcvf-morzkuHdNpEkB3OJPYD9-qR68mgQ2-
Після реєстрації Ви отримаєте на зазначену електронну пошту лист із посиланням на вебінар.
З нетерпінням чекаємо на Вашу участь!
**************************
Про Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF)
Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це єдиний глобальний механізм, створений виключно на підтримку участі жінок в процесах розбудови миру та безпеки, а також гуманітарної допомоги. WPHF, керований низкою представників громадянського суспільства, урядів та ООН, — це трастовий фонд за участі багатьох партнерів, який мобілізує терміново необхідне фінансування для місцевих організацій, очолюваних жінками, та працює разом із жінками на передовій заради побудова міцного миру. WPHF надав фінансування та підтримав спроможність понад 500 місцевих організацій громадянського суспільства, які працюють над питаннями порядку денного «Жінки, мир, безпека» та реалізують гуманітарну діяльність у 28 країнах світу, які постраждали від кризи.
Дана публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але висвітлені в ній погляди та вміст не є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об’єднаних Націй.