Семінар для медиків на тему «Про проблеми жінок з порушенням опорно-рухового апарату в отриманні послуг у сфері репродуктивного здоров’я з позиції користувача»

18 Листопада 2014 Друкувати цю новину

66044У середу, 19 листопада, в рамках проекту «Репродуктивне здоров'я жінок з порушенням опорно-рухового апарату» відбудеться семінар для медиків на тему «Про проблеми жінок з порушенням опорно-рухового апарату в отриманні послуг у сфері репродуктивного здоров’я з позиції користувача». Основне завдання семінару – звернути увагу медиків на проблеми жінок з інвалідністю, щоб спільно пошукати шляхів для надання якісної медичної допомоги таким жінкам.

При попередньому анкетуванні в рамках проекту лікарів-гінекологів виявилося, що багатьом медикам бракує інформації про особливості жінок з ураженням опорно-рухового апарату, зокрема тих, які пересуваються в кріслах візках. Зазвичай більшість таких жінок мають можливість зробити відповідні обстеження лише коли перебувають у спеціалізованих санаторіях. Однак зараз ці санаторії знаходяться або в анексованому Криму (два в м.Саки), або ще один – в м.Слав'янськ - небезпечний через бойові дії на цій території.

Хочемо звернути увагу лікарів, що про якість медичної допомоги взагалі можемо робити висновок по тому, як вона надається для найбільш вразливих категорій населення. Саме такими в даному контексті є жінки з інвалідністю. Велика дорога долається маленькими кроками, тому будемо шукати порозуміння у безпосередньому контакті, говорити про те, як у світі відповідно до Конвенції ООН про права людей з інвалідністю трактується поняття «інвалідність», на які фізіологічні особливості необхідно зважати, надаючи допомогу жінці з порушенням ОРА, про психологічні аспекти надання допомоги та особливості комунікації.

Семінар відбудеться 19 листопада 2014 з 10.00 до 16.30 у приміщенні Львівського Міжрегіонального центру соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації осіб з інвалідністю, вул. Хуторівка,38, конференц-зала.

Проект  «Репродуктивне здоров’я жінок з порушенням опорно-рухового апарату у Львівській області» здійснюється в рамках програми USAID „Здоров’я жінок України». Окрім названої громадської організації в програмі Агенції Міжнародного Розвитку США з метою підтримки ініціатив громадськості, спрямованих на покращення доступу жінок з інвалідністю до послуг з планування сім’ї і репродуктивного здоров’я також беруть участь громадські організації осіб з інвалідністю, Житомирської, Луганської та Вінницької областей.

Додаткова інформація за тел. № 067 855 45 48 Наталя Курило.

Львівське обласне відділення
Українського фонду
“Реабілітація осіб з інвалідністю”

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук