17 липня 2020 року на платформі ZOOM обласні ГО «Запорізька обласна організація «Аутизм. Свідоме батьківство»» та Центр каністерапії для дітей та дорослих «Dr. Dog» в рамках проекту «Громадянське суспільство, що працює у напрямку спільного створення Національної системи раннього втручання в дитинство; пілотування в чотирьох регіонах України (2019 – 2020)», що реалізує ГС «ВГО НАІУ» та SOFT Tulip (проект №GR-059275 від 04.12.2018 р., лист про співпрацю від 19.02.2019р.), проводить онлайн вебінар для батьків дітей з інвалідністю, з груп ризику, фахівців та лідерів громадської думки.
Під час проведення заходу учасники будуть мати можливість більш детально ознайомитись з сучасним напрямком реабілітації – каністерапією. Метод реабілітації з залученням собаки розрахований на дітей (з інвалідністю та ризиком її виникнення) раннього віку. Учасники вебінару зможуть ознайомитись з позитивним досвідом роботи Запорізького Центру каністерапії та поставити питання його засновниці та психологу.
Коли?
Де?
Запрошені до участі:
Спікери-ведучі заходу:
Форма реєстрації
з 10.00 до 12.00 17 липня 2020 року.
Платформа ZOOM
Батьки дітей з інвалідністю, з груп ризику, фахівці, лідери громадської думки, члени Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання», зацікавлені у розвитку батьківського руху
https://docs.google.com/forms/d/1YqONgN1sYkwdLorc8Tel9enaIZGZs2ffaLu7xcEItoc/edit?usp=sharing
Мови заходу: українська, російська
За додатковою інформацією звертайтеся до Острогляд Наталії, ontnt8@i.ua або за телефоном 050- 454-29-60