Тренінг “Технічна оцінка можливостей розроблення інклюзивних гуманітарних програм грошової допомоги”

12 Травня 2022
Друкувати цю новину

Вчора, 11 травня, на платформі Zoom, відбувся тренінг “Технічна оцінка можливостей розроблення інклюзивних гуманітарних програм грошової допомоги”. Захід відбувся в рамках проєкту, який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України, за підтримки Європейського форуму осіб з інвалідністю та CBM Global Disability Inclusion.

В рамках реалізації проєкту буде проведено опитування внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Опитування проводиться на етапі проектного планування програми гуманітарної допомоги в формі грошових переказів. Воно має на меті сформувати розуміння перешкод для надання грошової допомоги і соціально-економічних чинників ризику для людей з інвалідністю, осіб похилого віку, жінок і дівчат, а також представників інших визначених груп ризику.

Метою тренінгу було підготовка уповноважених представників, які проводитимуть опитування серед внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, людей похилого віку, а також батьків, що виховують дітей з інвалідністю.

У роботі взяли участь регіональні представники НАІУ, керівники організацій  ̶  членів НАІУ, а також партнерів НАІУ, які будуть задіяні під час опитування. Від Європейського форуму осіб з інвалідністю та CBM Global були Adva Rodogovsky, Gordon Rattray та Mariya Yasenovska.

#EDF   #CBM_Global  #НАІУ

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар