Веб-сайти органів виконавчої влади стануть більш доступними для користувачів з вадами зору та слуху

Веб-сайти органів виконавчої влади стануть більш доступними для користувачів з вадами зору та слуху
30 Березня 2015
Друкувати цю новину

i150_ArticleImage_105396На виконання Державної цільової програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю» Держкомтелерадіо та Мінрегіон прийняли спільний наказ «Про затвердження Змін до Порядку функціонування веб-сайтів органів виконавчої влади», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України за № 240/26685.

Цим наказом запроваджено низку вимог щодо забезпечення доступності інформації на офіційних веб-сайтах органів виконавчої влади для користувачів з вадами зору та слуху. Зокрема, відтепер система керування інформаційним вмістом веб-сайту органу виконавчої влади повинна мати універсальну модульну архітектуру та включати, крім інших,  модуль адаптації інформації для користувачів з вадами зору та слуху.Ще одна із вимог – інформація на веб-сайті повинна залишатися доступною при відключеному дизайніофіційного веб-сайту, збільшеному розмірі шрифтів та на монохромному екрані. Ці та інші зміни слід запровадити на всіх веб-сайтах органів виконавчої влади.

Під час проведення наступних моніторингів інформаційного наповнення офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади Держкомтелерадіо оцінюватиме доступність для сприйняття особами з вадами зору та слуху інформації, розміщеної на зазначених веб-сайтах.

Ознайомитися з наказом можна на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо в підрозділі «Нормативні документи щодо моніторингу веб-сайтів ОВВ» розділу «Моніторинг веб-сайтів ОВВ» або за прямим посиланням http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=119300&cat_id=112508.

Урядовий портал

  Категорія: