Валерій Сушкевич: Продовжуємо системну роботу по забезпеченню доступу для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення до об’єктів Укрзалізниці

10 Червня 2021
Друкувати цю новину

Валерій Сушкевич на своїй сторінці у ФБ розповів про системну роботу по забезпеченню доступу для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення до об’єктів Укрзалізниці.

“Не про все встигаю поінформувати, але останнє напрацювання, про яке вже писав, – це доступний УКРАЇНСЬКИЙ вагон електропотягів приміського сполучення.

Тривалий час ми разом з Київським вагоноремонтним заводом відпрацьовували конструктиви цього інклюзивного вагону.

Сьогодні ми завершили останню частину вагону, яка стосується туалетної кімнати. Причому, відпрацювали всю конкретику розміщення різних деталей цього приміщення у макеті реального масштабу цього приміщення.

Під час обговорення ще раз змінили оптимальну локацію унітаза, поручнів, умивальника, і навіть переконались, як ви бачите, що в ньому помістились троє людей на візках. Опрацювали конструкцію відкидного пандусу та інші конструктиви нового вагону.

Завершуючи роботу нашої команди з Київським вагоноремонтним заводом завізував опрацьовану конструкцію вагону.

Складно говорити про абсолют досконалості в цій роботі. Але ми свідомі, що опрацьовували не розробку нового вагону (на що потрібні великі кошти), а адаптацію діючого вагону, пристосовуючи його для максимально можливої доступності для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Я вже писав і це дуже важливо, що ця робота продовжується і стосовно залізничного вагону міжміського сполучення, бо той варіант, що є сьогодні – не забезпечує потреби у доступності для людей з інвалідністю.

Працюємо…”

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар