Перше засідання експертної групи з питань безбар`єрного простору при Мінрегіонбуді

15 Лютого 2018 Друкувати цю новину

14 лютого під головуванням голови Громадської ради при Мінрегіонбуді Павла Міхайліді відбулось Перше засідання експертної групи з питань безбар`єрного простору Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлового-комунального господарства України, в якому взяли участь представники Національної Асамблеї людей з інвалідністю України.

Також були запрошені члени Громадської ради при Мінрегіонбуді, представники Мінрегіонбуду, ДАБІ, а також представники громадських об`єднань.

На порядку денному наступні питання: обрання голови та спіголови експертної групи, організація роботи групи та врегулювання питання забезпечення доступності для малобільних груп населення у будинках та спорудах, введених в експлуатацію до 1995 року.

Дивись відео засідання зі сторінки ФБ Мінреонбуд за наступним посиланням: https://www.facebook.com/p.mikhailidi/videos/1801330713245079/

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.