Чи варті наші герої нашого поклоніння? За що ми любимо і чого не знаємо про політиків, спортсменів, художників, письменників чи музикантів – випитують у відомих гостей журналісти програми. Програма має на меті познайомити з героєм програми «без краватки», через часами провокаційні запитання ведучих та слухачів. Існують у програмі традиційні рубрики біографія, бліц-опитування, захоплення, спілкування з людиною, яка знає гостя поза роботою.
Можна без сумніву назвати людиною надзвичайно активною – він весь час в роботі, веде чималу громадську діяльність, у вільний час любить спорт та риболовлю… попри те, що з дитинства пересувається на візку, Голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та осіб з інвалідністю, а також президент Національного паралімпійського комітету. Герой України Валерій Сушкевич стане гостем програми.
Прослухайте аудіо-файл програми: /schedule.nrcu.gov.ua
Прес-служба НКСІУ