В Україні відновлено соцвиплати 80 тисячам переселенців

В Україні відновлено соцвиплати 80 тисячам переселенців
16 Травня 2016
Друкувати цю новину

В Україні відновлено соцвиплати 80 тисячам переселенцівСоціальні виплати відновлено 80 тисячам переселенців, які підтвердили своє проживання на території, підконтрольній українській владі. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, повідомляється на сайті уряду у понеділок, 16 травня.

Розенко нагадав, що Мінсоцполітики спільно з пенсійним фондом та СБУ розпочало роботу щодо припинення виплат тим особам, які мають статус вимушеного переселенця, але фактично проживають на території, непідконтрольній українській владі. “З початку року СБУ передала близько 450 тисяч справ, де вони поставили під сумнів проживання людей на території, підконтрольній українській владі. А у нас чітко зафіксовано, що факт переїзду назад на окуповану територію є підставою для припинення всіх соціальних виплат, у тому числі – пенсій”, – пояснив Розенко.

Повідомляється, що списки формувались шляхом звірки баз даних мінсоцполітики та інших відомств. Водночас Розенко не виключив помилок. “Ті люди, яким припинили нараховувати соцвиплати або пенсії, повинні звернутися в управління пенсійного фонду або управління соцзахисту за відновленням виплат”, – пояснив віце-прем’єр-міністр і додав, що зі 450 тисяч за поновленням виплат звернулись близько 80 тисяч осіб.

“Це означає, що значна частина людей, які потрапили в списки СБУ, дійсно не проживають на підконтрольній Україні території, і виплати були припинені цілком вмотивовано. Це дозволяє не допустити перетікання коштів на окуповану територію, щоб ці гроші не служили фінансуванням тероризму”, – підсумував Розенко.

Обозреватель

  Категорія: