В Києві 15-17 жовтня відбудеться Всеукраїнський форум «Здоров’я жінки»

В Києві 15-17 жовтня відбудеться Всеукраїнський форум «Здоров’я жінки»
6 Жовтня 2015
Друкувати цю новину

Національна Асамблея осіб з інвалідністю України (НАІУ) спільно з ВГООІ «Разом проти раку» проводять всеукраїнський форум «Здоров’я жінки» для жінок, хворих на РМЗ в післяопераційний та реабілітаційний періоди.

Захід відбудеться 15-17 жовтня 2015 року в м. Києві в рамках Всеукраїнської програми НАІУ «Сприяння розвитку громадського руху жінок-осіб з інвалідністю та батьків, які виховують дітей-осіб з інвалідністю».

Програма заходу передбачає обговорення сучасного стану та перспектив розвитку системи комплексної реабілітації, правового забезпечення та соціального захисту жінок з онкологічними захворюваннями в Україні.

До участі у заході запрошені: Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю, представники Департаменту соціального захисту населення Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, Департаменту охорони здоров`я Київської міської державної адміністрації, Київської міської ради, профільних протезних підприємств, лікарі, фахівці онкологічних лікувально-діагностичних установ та закладів, представники громадських організацій людей з інвалідністю з різних областей України.

  Категорія: