12 серпня 2015 р. у Мінсоцполітики відбудеться захід з метою формування пропозицій щодо переліку засобів пересування для забезпечення у 2016 р.

6 Серпня 2015 Друкувати цю новину

vizokЗ метою оптимізації підходів до забезпечення кріслами колісними осіб з інвалідністю у 2016 році, Міністерством соціальної політики планується 12 серпня 2015р. о 1400 проведення заходу із залучення громадських організацій осіб з інвалідністю, виробників та постачальників зазначених виробів.

Метою заходу є формування пропозицій щодо переліку засобів пересування для забезпечення у 2016р. та визначення оптимальних технічних характеристик крісел колісних для забезпечення ними осіб з інвалідністю.

В разі Вашої зацікавленості взяти участь у вище згаданому заході просимо протягом 6 – 7 серпня повідомити секретаріат Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України - office@naiu.org.ua  та Міністерство соціальної політики України - gvozd@mlsp.gov.ua.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.