21 грудня 2015 року в рамках проведення тижня права, відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці в Івано-Франківській області проведено семінар-навчання на тему: «Нагляд та контроль за додержанням законодавства про працю. Здійснення заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог статті 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні»
Під час семінару обговорено ряд актуальних питань, які виникають в ході проведення перевірок. Увагу приділено питанню здійснення контролю за додержанням законодавства про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю, так як реалії сьогодення засвідчують, що, на жаль, керівники підприємств не завжди дотримуються чинного законодавства щодо зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю. Особливої актуальності, у сьогоднішніх умовах зростання чисельності осіб з інвалідністю внаслідок проведення антитерористичної операції, набуває питання забезпечення осіб з інвалідністю робочими місцями, своєчасною і гарантованою зарплатою на гідному рівні.
Під час навчання було детально розглянуто механізм забезпечення контролю за додержанням суб’єктами господарювання установлених державою норм.
До семінар-навчання було запрошено начальника відділу правового забезпечення взаємодії з роботодавцями і громадськістю, організаційної та кадрової роботи Івано-Франківського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Юхменка Дмитра Миколайовича.
За результатами семінару запропоновано укласти Угоду про співпрацю між Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області та Івано-Франківським обласним відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю на регіональному рівні.
Бріз