В Харкові відкрився Центр допомоги ВПО та учасникам АТО з інвалідністю

В Харкові відкрився Центр допомоги ВПО та учасникам АТО з інвалідністю
10 Листопада 2016
Друкувати цю новину

З жовтня 2016 р. в місті Харків розпочав свою роботу Центр допомоги ВПО та учасникам АТО з інвалідністю, який створено за ініціативи ГО «Харківський правозахисний альянс».

В Харкові відкрився Центр допомоги ВПО та учасникам АТО з інвалідністю

Спеціалісти Центру надають внутрішньо переміщеним особам та учасникам АТО з інвалідністю безоплатні юридичні та психологічні консультації, консультації зі створення власного бізнесу, пошуку роботи в Харкові та інших містах області, адаптації переселенців у нових містах.

На базі Центру працює гаряча лінія, де всі бажаючі зможуть отримати консультації або записатись на прийом до спеціалістів Центру. Окрім сервісної допомоги ВПО та учасникам АТО, громадські активісти планують розробити обласну Програму соціальної адаптації та правового захисту ВПО та ветеранів АТО з інвалідністю в Харківській області та організувати правозахисну школа для ВПО та ветеранів АТО з інвалідністю в місті Харків.

Контакти Центру допомоги ВПО та учасникам АТО з інвалідністю:

м. Харків, вул. Короленка 18-а.

+380 (67) 681 63 80, +380 (95) 508 30 08

Проєкт “Захист прав та соціально-психологічна адаптація ВПО та ветеранів АТО з обмеженими можливостями на сході України” реалізується ГО “Харківський правозахисний альянс” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. 

Ресурсний центр ГУРТ

  Категорія: