Українці тріумфально розпочали чемпіонат Європи з легкої атлетики

18 Липня 2018
Друкувати цю новину

Вісім золотих та одну срібну нагороду вибороли українські паралімпійці у перші два дні чемпіонату Європи з легкої атлетики серед спортсменів з порушеннями розумового та фізичного розвитку, який з 14 по 22 липня 2018 року проходить у Парижі, Франція. Цей чемпіонат проводиться у рамках І Європейських ігор та в ньому бере участь 23 країни-учасниці, у тім числі команда України у складі 12 спортсменів.

16 липня розпочав медальний залік України на цьому чемпіонаті Європи Коваль Максим, виборовши срібну нагороду у штовханні ядра, а вже згодом спортсмени України вибороли 3 золоті медалі: Мисник Анастасія – у штовханні ядра; Прудніков Дмитро – у потрійному стрибку, Біленко Василь – у бігові на дистанції 400 м з бар’єрами.

17 липня в нас – 5 золотих медалей: Кандиба Ірина – в бігові на дистанції 5000 м, Волуйкевич Павло – в бігові на дистанції 1500м, Коваль Максим – у метанні диску, Півень Світлана – у метанні диску, Даниліна Людмила – в бігові на дистанції 800 м.

Вітаємо наших чемпіонів та призерів! А змагання чемпіонату Європи продовжуються, і ми всі вболіваємо за наших паралімпійців!