Українці достойно виступили на міжнародному турнірі з настільного тенісу

13 Травня 2019

Національна паралімпійська збірна команда з настільного тенісу у складі 14 спортсменів успішно виступила на міжнародному турнірі з паралімпійського настільного тенісу, який проходив з 7 по 11 травня 2019 року у місті Лашко, Словенія. У доробку паралімпійців України: 2,5 золота, 1 срібло та 1,5 бронзи. До слова сказати, це досить достойна перемога, адже за кількістю професійних учасників турнір виявився важчим за чемпіонат світу: в ньому взяли участь 448 гравців з 46 країн світу. Команду підтримували партнери Національного паралімпійського комітету України – компанії lifecell  та Воля.

В особистих змаганнях паралімпійці України завоювали дві золоті нагороди: Литовченко Марина, клас 6 (діюча чемпіонка світу) та Дідух Віктор, клас 8 (діючий чемпіон Європи).

У командних змаганнях Литовченко Марина із представницею Румунії взяла золото, до командного заліку України зараховується 0,5 медалі.

Хлопці 8 класу (Ніколенко Максим, Дідух Віктор та Май Іван) у нелегкій боротьбі із китайцями вибороли срібло. До речі, від Китаю у турнірі взяв участь 41 спортсмен.

Наші візочники Петрунів Василь та Єзик Олександр здобули бронзу у третьому класі. Косміна Наталя (клас 11) у змішаній команді із представницею іншої країни також здобула бронзу. До загального заліку враховується 0,5 бронзової медалі.

Вітаємо наших спортсменів з перемогами на цьому міжнародному турнірі та бажаємо ще більшого успіху на шляху до Токіо-2020!