Національна паралімпійська збірна команда зі спортивних танців на візках надзвичайно успішно виступила на міжнародному турнірі, що щойно завершився в м. Ломiянкi, Польща. Національна збірна виборола 15 високих нагород, серед яких 8 золотих, 5 срібних та 2 бронзові та очолила турнірну таблицю міжнародного турніру. Загалом у змаганнях взяло участь 95 спортсменів (55 жінок та 40 чоловіків) з 16 країн.
Індивідуальні виступи:
Парні виступи:
Склад національної збірної команди зі спортивних танців на візках:
з/п
Прізвище, ім’я, по батькові
Функції
Вітаємо національну команду з таким яскравим виступом та очікуємо рішення оргкомітету щодо проведення чемпіонату світу, який планувався у листопаді в Південній Кореї.
Джерело