“Ні дня без медалі”, – таким був девіз українських паралімпійців, котрі боролись з 02 по 12 травня 2019 року за найвищі нагороди на міжнародному турнірі з кульової стрільби. Останній день змагань щорічного міжнародного турніру з кульової стрільби у місті Ганновер, Німеччина виявився також медальним для збірної команди України, яка була представлена на цьому міжнародному спортивному форумі 8 спортсменами. У вправі Р4 (стрільба з малокаліберного пістолета на 50 м, клас SH1) срібло у напруженому фіналі здобув Денисюк Олексій. Таким чином, за результатами змагань у національної паралімпійської збірної команди України – 17 медалей, серед яких 7 золотих, 7 срібних та 3 бронзові. І, безумовно, – перше місце серед 31 країни світу (190 спортсменів)! Українські паралімпійці не дали, практично, жодній із команд шансу стати першою!..
Кожен із 8-ми спортсменів-паралімпійців повертається додому з високими нагородами, а це – високе досягнення національної команди. Крім того, 6 із них – мультимедалісти (з золотою медаллю, 4 з них – з більш, ніж одним золотом). Найкраще від команди виступили: Денисюк Олексій, котрий виборов 2 золоті, 1 срібну та 1 бронзову медаль (в особистих змаганнях), 3 золоті та 1 бронзова медалі у Плакущого Віталія (2 золота – в командних змаганнях), 2 золоті та 3 срібні нагороди у Ковальчука Василя (золото – в командних змаганнях).
Країни, які посіли з 1-10 командні місця у змаганнях
Зайняті командні місця
Назва країни
Вітаємо національну збірну команду, тренерів і фахівців, які стали складовою цього успішного виступу та потужного поступу команди на шляху до Токіо-2020! Ми і надалі вболіватимемо разом з партнерами Національного паралімпійського комітету України – компаніями lifecell та Воля – за наших стрілків, тепер уже – в липні 2019 року на кубку світу з кульової стрільби!
Прес-служба НКСІУ