Українські параволейболісти – віцечемпіони міжнародного турніру з волейболу сидячи серед чоловічих команд, що щойно завершився у м. Дрезден, Німеччина!
Дев’ять команд змагалися за найвищий клубний титул континенту в європейському волейболі сидячи. Україну представила параволейбольна команда у складі 11 спортсменів з інвалідністю, які продемонстрували високу майстерність, що дозволило їм обійняти почесне друге місце, поступившись лише команді з Боснії та Герцеговини.
Наші віцечемпіони:
Вітаємо параволейболістів з потужною перемогою! Слава Україні!
Прес-служба Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України
Національний комітет спорту осіб з інвалідністю України