Українські паратенісисти – перші у Європі

Українські паратенісисти – перші у Європі
4 Жовтня 2017
Друкувати цю новину

Українські паратенісисти - перші у ЄвропіТільки-но яскраво завершились командні змагання чемпіонату Європи з настільного тенісу, що з 28 вересня по 4 жовтня проходив у м. Лашко, Словенія: наші три пари вибороли 2 золоті та 1 срібну нагороди. Таким чином, команда України, що представлена на цьому чемпіонаті чи не найчисельнішим складом – 15 спортсменів, що боролись за високі місця з 295 спортсменами з 31 країни Європи, завершила чемпіонат на першому загальнокомандному місці, у доробку наших паратенісистів – 10 високих нагород: 5 золотих, 3 срібні та 2 бронзові медалі. 

4 жовтня золоту командну нагороду виборола тенісна пара Дідух Віктор та Май Іван (клас.8). Нагадаємо, що особисті змагання, за іронією долі, відбувались теж між Дідухом Віктором та Маєм Іваном, де золото здобув Дідух Віктор, а Май Іван виборов срібло.

Друге командне золото у тенісної пари Ніколенка Максима та Попова Михайла (клас 7). В особистих змаганнях – аналогічна ситуація – золото  здобув Попов Михайло, срібло – в Ніколенка Максима.

Третя медаль – срібна – 4 жовтня у Єзика Олександра та Петруніва Василя (клас 3).

Нагадаємо, що у індивідуальних змаганнях золото у Косміної Наталі (11 клас) та 2 бронзові нагороди у дівчат 6-го класу: Литовченко Марина та Ходзинська Антоніна.

Чекаємо з нетерпінням наших переможців на українській землі!

Прес-служба НКСІУ

  Категорія: