Національна паралімпійська збірна команда з пауерліфтингу у складі 16 спортсменів, змагаючись з 170 атлетами з 33 країн, виборола перше місце на чемпіонаті Європи та на відкритому чемпіонаті Європи (тут враховуються не тільки результати спортсменів-європейців, але й представників не європейських країн), що сьогодні, 29 травня, завершився у французькому місті Берк-сюр-Мер. У підсумку чемпіонату Європи в команди України – 9 високих нагород серед дорослих, серед яких 3 золоті та 6 срібних медалей і 4 нагороди серед юніорів, усі з яких – золоті, а також 1 рекорд світу. Результати українських паралімпійців у відкритому чемпіонаті Європи – 16 високих нагород, 7 золотих, 6 срібних та 3 бронзові медалі (деталі: в таблиці).
12 із 16 спортсменів команди вибороли високі нагороди чемпіонату Європи. Наші переможці:
Вітаємо наших переможців та з нетерпінням чекаємо в Україні!
Прес-служба НКСІУ