Три дні поспіль національна паралімпійська збірна команда з лижних перегонів та біатлону лідирує на чемпіонаті світу, що наразі проходить у Канаді. 19 лютого у спринті (лижні перегони) нашим паралімпійцям вдалось вибороти 6 високих нагород, 3 з яких – срібні і 3 – бронзові медалі. Пишаємось досягненнями нашої команди за три змагальні дні чемпіонату світу: перші у світі з 19-ма медалями, 3 з яких – золоті, 8 срібних та 8 бронзових нагород!
Здавалось би – ну що там той спринт, така коротка дистанція і ніби все так легко! Але, скоріш за все, спринт – це одна з найважчих гонок, не дивлячись на коротку дистанцію, яку необхідно подолати спортсменам. Адже, щоб вибороти медаль, спортсмен повинен тричі подолати дистанцію та займати лідуючі позиції (кваліфікаційна гонка, пів-фінал та фінальна гонка).
Тож вітаємо наших медалістів, які достойно представиоли Україну у цьому виді змагань чемпіонату світу:
срібні нагороди:
бронзові нагороди:
Сьогодні у команди вихідний від змагань день, а вже завтра наживо продовжуємо дивитись чемпіонат світу (четвертий день змагань) з лижних перегонів та біатлону (on-line трансляція на фейсбук сторінці Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України – facebook.com) і вболівати разом з офіційним технологічним діджітал-партнером Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України – компанією lifecell та офіційним спонсором Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України компанією ВОЛЯ за національну паралімпійську збірну команду України!
Прес-служба НКСІУ