Перший міжнародний турнір після завершення тріумфальної для нашої команди чемпіонату світу у місті Чеонгджу, що у Південній Кореї, пройшов у місті Форт Беннінг, США. Турнір, що проходив з 08 по 17 червня, зібрав представників 6 країн у загальній кількості близько 50 спортсменів. Незважаючи на невисоке представництво за кількістю країн, цей турнір став важливим етапом підготовки до майбутнього кубку світу 2018 року, що пройде у місті Шатору, Франція у вересні. Кожен з наших спортсменів мав можливість виступити в кожній вправі по 2 рази, що є безумовною перевагою цього турніру. Найбільш важливим висновком виступу нашої команди є результати спортсменів, які змогли показати свій високий рівень підготовки, продемонстрований на чемпіонаті світу, а у деяких вправах навіть встановити особисті рекорди та показати результат, вищий за результат чемпіонату світу. Відтак, результат українців: 6 золотих та 1 бронзова медалі та перше місце на цьому турнірі. Безперечним лідером команди став Денисюк Олексій, котрий приніс Україні 2 золоті нагороди.
Вітаємо наших чемпіонів та призерів та бажаємо гарної підготовки до майбутнього кубку світу, що пройде у місті Шатору, Франція, у вересні 2018 року.
Прес-служба НКСІУ
Фото з міжнародного турніру 2016 року