Національна паралімпійська збірна команда з футболу серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу стала першою на міжнародному турнірі з паралімпійського футболу, що з 15 по 25 червня проходив в австрійському місті Лафамюнд.
У цьому турнірі взяли участь команди Італії, Німеччини, Ірландії, Австрії та, звісно, – України.
Вітаємо наших чемпіонів та бажаємо удачі на чемпіонаті Європи, який пройде з 22 липня по 6 серпня 2018 року в Нідерландах.
Прес-служба НКСІУ