Українські гардемарини на візках стали третіми у світі! Зустрічаємо завтра наших переможців!

13 Листопада 2017

Національна паралімпійська збірна команда з фехтування на візках вчора завершила чемпіонат світу, що проходив в італійському Римі (07.11-12.11.2017 р.)третьою в загальнокомандному заліку (після команд Росії та Італії). Яскраву золоту крапку поставила у вчорашніх змаганнях жіноча шабельна команда – Бреус Євгенія (категорія А), Морквич Наталя (категорія А), Дьолог Надія (категорія В) та Єсіна Ольга (категорія В). Дівчатка змогли у запеклій боротьбі перебороти у фіналі збірну команду Італії – володарку цього чемпіонату світу: емоції зашкалювали, проте ніщо не могло спинити наших красунь у боротьбі за справжній український результат! Відтак, у доробку українських фехтувальників – 9 високих нагород, серед яких 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі. Національна паралімпійська збірна команда України з фехтування змагалась за найвищі нагороди чемпіонату світу з 145 спортсменами з 24 країн світу.

Безперечним лідером команди за підсумками виступу на чемпіонаті світу стала Морквич Наталя, котра виборола дві золоті медалі – в особистому та командному заліках. Другою серед жінок стала Бреус Євгенія, котра єдина із команди виборола 3 високі нагороди – 1 золоту (командна), 1 срібну та 1 бронзову медалі. Серед чоловіків найбільш успішно виступив Шавкун Сергій, завоювавши 1 золоту та 1 бронзову медаль в особистому заліку.

Національна збірна команда України з фехтування на візках

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Медалі Область
1 2 3 4
1 Бреус Євгенія Леонідівна 1 золота (командна, шабля), 1 срібна в шаблі, 1 бронзова у шпазі Харківська обл.
2 Дьолог Надія Юріївна 1 золота (командна шабля)   Закарпатська обл.
3 Дацко Антон Володимирович 1 срібна в рапірі, 1 бронзова (командна шабля) Львівська обл.
4 Демчук Андрій Богданович 1 бронзова (командна шабля) Львівська обл.
5 Єсіна Ольга Владиславівна 1 золота (командна шабля) Київська обл.
6 Магула Максим Юрійович Закарпатська обл.
7 Манько Артем Ігорович 1 бронзова (командна шабля) Черкаська обл.
8 Морквич Наталія Олексіївна 1 золота в шаблі, 1 золота (командна шабля) Львівська обл.
9 Позняк Тетяна Ігорівна Миколаївська обл.
10 Цедрик Вадим Андрійович 1 бронзова (командна шабля) Одеська обл.
11 Науменко Олег Сергійович Миколаївська обл.
12 Пашкова Ганна Олександрівна 1 бронзова в рапірі   Харківська обл.
13

Шавкун Сергій Володимирович

1 золота в шпазі, 1 бронзова в рапірі   Київська обл.

10 спортсменів із 13 повертаются 13 листопада в Україну з високими нагородами.

Ми зустрічатимемо нашу національну паралімпійську збірну команду з фехтування на візках в аеропорту Бориспіль, термінал D у понеділок, 13 листопада, о 17:20.