Запрошення на другий вебінар в зумі 4 серпня
Німецьке відділення Handicap International запрошує українців з інвалідністю, які втекли до Німеччини, на (безкоштовний) обмін через зум.
Захід відбудеться 4 серпня з 16 до 18 години (Берлін), з перекладом німецькою, українською, російською, а також мовою жестів.
Ви можете зареєструватися на всіх трьох мовах за адресою:
Зареєструватися на безкоштовний онлайн-захід я з перекладом німецькою, українською та російською мовами, включаючи мову жестів, можна за цим посиланням:
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=xKH9Q_1OmkGnR0SNKHdz8LMyWRGGiTxIp6jNjDYWZa9UMzhaUVNGVkhGQjI2VlBPVjVZMkoyM0pMOS4u
У першому Зумі 22 червня, організованому Handicap International та ISL e.V., взяли участь понад 350 українських учасників. У чаті було поставлено понад сотню запитань. На багато з них можна було відповісти прямо – інформація щодо соціального права та важливі поради надійшли від профільного юриста, від досвідчених консультантів, а також від самих учасників.
Типові питання, наприклад:
Handicap International працює для людей з інвалідністю на міжнародному рівні, а також у Німеччині. ISL e.V. або «Представництво інтересів для самостійного життя» — це об’єднання людей з інвалідністю, які працюють відповідно до принципів «Рівний рівному» та «Нічого про нас без нас» та віддані реалізації права на самостійне життя.
Обидві організації також підтримують переселенців-осіб з інвалідністю з України через платформу www.hilfsabfrage.de – у пошуку житла та транспортуванні їх до Німеччини. Вже наприкінці квітня вони брали участь у першій зустрічі німецьких організацій людей з інвалідністю з НАІУ.
Обидві організації наразі реалізують спільний проект зі створення мережі та підтримки українців у Німеччині. Тут також вітаються українці, котрі хочуть вести мережеву чи політичну роботу за права людей з інвалідністю.
Статтю про перший обмін 22 червня 2022 можна знайти тут:
https://kobinet-nachrichten.org/2022/06/23/reger-austausch-mit-gefluechteten-und-viele-fragen/