Вебінар: «Кадрове діловодство в громадських організаціях»

23 Червня 2020 Друкувати цю новину

22 червня Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України проведено 3-й вебінар в рамках он-лайн школи батьків - громадських активістів. Тема вебінару: «Кадрове діловодство в громадських організаціях», спікеркою якого виступила Тетяна Малишенко – завідувачка сектору організаційно-методичної та кадрової роботи Національної Асамблеї людей з інвалідністю України.

Он-лайн школа організована в рамках реалізації проєкту Національної Асамблеї людей з інвалідністю України «Лобіювання та адвокаційна діяльність українських НУО у реформуванні системи догляду за дітьми з інвалідністю» за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні та Фундації SOFT Tulip (Голландія).

Учасники та учасниці дізнались все кадрове діловодство в громадських організаціях, зокрема про обов’язкові документи кадрової служби; все про охорону праці та пожежну безпеку на підприємстві; яка відповідальність за порушення трудового законодавства та оплати праці. Інструкція з кадрового діловодства: аргументи «за». Положення (про оплату праці, про відрядження, про обробку персональних даних, про комісію (уповноваженого) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності). Та ще багато необхідної інформації.

Дякуємо всім за активну участь у заходах он-лайн-школи батьків - громадських активістів Національної Асамблеї людей з інвалідністю України!

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.