Національна збірна команда зі спортивних танців на візках продовжує дивувати Європу: сьогодні Україна виборола ще 3 медалі – 2 золоті та 1 бронзову. Відтак, станом на 29 жовтня у скарбничці українських танцюристів 4 золоті та 4 бронзові нагороди. Джерело
Змагання чемпіонату Європи проходять у Празі, Чехія з 28 по 30 жовтня 2022 року, і в них беруть участь 15 країн. Від команди України виступає 9 танцюристів.
Переможці другого дня змагань:
Сінгли жінки, класична формула, клас 2
Дуо стандарт, клас 1
Сінгли жінки, класична формула, клас 1
Трансляція змагань: https://ppv.livebox.cz/paradance22/?fbclid=IwAR0llq3svAKq-NUAx9dGUdw9R8qZNK48ZEtdXIAsOhtSi3QiDqqf_-ZO_Xw
Вітаємо команду з перемогою! Все буде Україна!!!
#paradancesport #Prague2022