На базі “Міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями “Гармонія” імені Раїси Панасюк” надається послуга раннього втручання.
Раннє втручання – це сімейноорієнтована послуга, у якій поєднано медичну, психологічну, соціальну і педагогічну складові, що надається мільтидисциплінарною командою фахівців дітям раннього віку (від народження до чотирьох років включно) з обмеженням життєдіяльності або ризиком виникнення таких обмежень та їхнім сім’ям і спрямовується на раннє виявлення та/або профілактику порушень розвитку дітей, підтримку їхніх батьків чи інших законних представників.
Шановні батьки, якщо у Вас є найменші сумніви з приводу розвитку дитини, радимо Вам звернутися до фахівців у “Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями “Гармонія” імені Раїси Панасюк” за послугою раннього втручання, – говорить директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.
Серед фахівців, які надають послугу раннього втручання:
Вони можуть провести всебічну оцінку розвитку дитини; надати кваліфіковану консультацію; запропонувати супровід сім’ї – щотижневі зустрічі з фахівцями в зручному для Вас та дитини середовищі (вдома або в Центрі реабілітації “Гармонія” ім. Р. Панасюк). Послуга надається безкоштовно.
За більш детальною інформацією та запис на консультацію:
Телеканал ВІТА ТБ