У Вінниці запрошують до участі у конкурсі “Золотий птах” дітей та молодь з інвалідністю

У Вінниці запрошують до участі у конкурсі “Золотий птах” дітей та молодь з інвалідністю
18 Січня 2022
Друкувати цю новину

15-16 квітня у Вінниці відбудеться VІІ Міжнародний пісенний фестиваль-конкурс “Золотий птах” для дітей та молоді з інвалідністю. Вже розпочався прийом заявок. Він триватиме до 15 березня. Переможці фестивалю представлятимуть Україну на XXVI пісенному конкурсі “Чехочинські творчі зустрічі” у липні в Польщі.

Засновниками та організаторами фестивалю-конкурсу “Золотий птах” є громадська організація “Центр “Культурна стратегія – XXІ”, департамент культури Вінницької міської ради, управління культури та креативних індустрій Вінницької ОДА, торгова марка “RUTA”, “Галерея – XXІ”, “Арт Шик”. Іноземний партнер дійства – Фонд ініціатив для людей з обмеженими можливостями “PRO OMNIBUS” (республіка Польща), який проводить щорічний пісенний фестиваль для молоді з обмеженими можливостями “Чехочинські творчі зустрічі”.

Фестиваль “Золотий птах” проходить у Вінниці з 2015 року. Він допомагає молодим людям та дітям з інвалідністю презентувати свої творчі здібності, голосно заявити про себе зі сцени, а також налагодити міжнародні творчі зв’язки. Тому запрошуємо до участі та бажаємо перемоги, – каже директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.

У Вінниці запрошують до участі у конкурсі Золотий птах дітей та молодь з інвалідністю

Фестиваль “Золотий птах” проходитиме у кілька етапів. Перший етап – прийом заявок-анкет, який вже розпочався і триватиме до 15 березня. Учасникам потрібно заповнити заявку, записати дві пісні, на власний вибір, виконаних акапельно у цифровому форматі МР3. А також – зробити копію свідоцтва, яке підтверджує інвалідність учасника. Для учасників першої вікової категорії потрібно зробити копію свідоцтва про народження, другої вікової категорії – паспорта та ідентифікаційного коду.

Всі вищеперераховані матеріали потрібно надіслати до 15 березня на електронну адресу: art-shik@ukr.net або поштову адресу: 21050 м. Вінниця вул. Архітектора Артинова 12а, КЦ “Галерея XXI” (на фестиваль-конкурс). До 25 березня журі визначить учасників фінального конкурсу. Буде дві вікові категорії учасників: 10-15 та 15-23 роки, — інформує Вінницька міська рада.

Фестиваль-конкурс розпочнеться з концерту 15 квітня о 10.00 у приміщенні “Галерея – XXІ”. Фінальний тур (гала-концерт та нагородження) відбудуться 16 квітня о 16.00 у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Садовського. (Вхід вільний).

Детальну інформацію можна дізнатись за посиланням.

Телеканал ВІТА ТБ

  Категорія: