У Вінниці відбувся навчально-інформаційний тренінг «Маніпуляція. Протистояння маніпуляціям у діяльності громадської організації»

У Вінниці відбувся навчально-інформаційний тренінг «Маніпуляція. Протистояння маніпуляціям у діяльності громадської організації»
9 Жовтня 2012
Друкувати цю новину

Навчально-інформаційний тренінг20–22 вересня 2012 року в м. Вінниця у готелі «Добродій» в рамках реалізації Всеукраїнської програми Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України (НАІУ) «Школа соціально-політичного лідерства для керівників та спеціалістів громадських організацій осіб з інвалідністю – членів НАІУ», відбувся навчально-інформаційний тренінг «Маніпуляція. Протистояння маніпуляціям у діяльності громадської організації».

Участь у якому взяло біля 60 представників інституту громадянського суспільства з різних куточків України.

На початку тренінга організатори привітали та познайомились з учасниками:

  • СКРИПКА Наталія Сергіївна, виконавчий директор Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України;
  • ДЕМКО Світлана Василівна, регіональний представник Національної Асамблеї у Вінницькій області (голова ГО “Асоціація захисту та допомоги людини з інвалідністюм “Відкриті серця”, директора комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій»);
  • ЛУЦЕНКО Юрій, тренер-викладач.

В рамках тренінгу учасники мали можливість:

  • оцінити власні способи поведінки і взаємодії з іншими людьми,
  • дізнатися про конструктивні прийоми та способи маніпулювання для досягнення власних цілей,
  • оцінити та відпрацювати технології взаємодії між ГОІ і органами державної влади через призму односторонніх чи взаємних маніпуляцій,
  • відкрити особистісні ресурси у сфері взаємодії і комунікації.

Після закінчення тренінгу учасники мали змогу відвідати комунальний заклад «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій». Світлана Демко розповіла учасникам, що 19 вересня у с.Дорожне Вінницького району відбулось урочисте відкриття вперше започаткованої в Україні програми працетерапії «Соціальні майстерні для неповносправних», присвяченій шостій річниці створення центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій».

Відкриття «Соціальних майстерень для неповносправних» – дітище зусиль багатьох небайдужих людей до потреб молоді з функціональними обмеженнями. У його створенні взяли участь депутати Верховної Ради, обласної, міської, районної та сільської Рад; представники обласної та районної адміністрацій, бізнесу, ЗМІ, громадські організації.

За словами директора комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей Світлани Демко, головна мета програми – протидія соціальному виключенню людей з інвалідністю, створення належних умов для трудової зайнятості та максимально незалежного проживання молоді з важкими формами інвалідності у громаді, формування позитивної громадської думки щодо інтеграції людей з функціональними обмеженнями у суспільство.

Додаткова інформація:

У святковому дійстві взяли участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв та заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова.Заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу привітав і передав найкращі побажання підопічним центру, членам їхніх родин, працівникам центру «Обрій» та Асоціації «Відкриті серця», а також подякував за особистий внесок всім учасникам акції «Соціальна гривня – соціальним майстерням».

СЛАВІС-ВІННИЦЯ + Фото

  Новина має такі "мітки":
  Категорія: