14 лютого, у День Святого Валентина, нашій національній паралімпійській збірній команді вдалось вибороти у біатлоні, індивідуальна гонка, – 7 високих нагород: 2 золоті, 2 срібні та 3 бронзові медалі та з результатом у 24 високі нагороди, серед яких – 8 золотих, 9 срібних та 7 бронзових нагород вже третій день поспіль очолити турнірну таблицю чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону, що проходить у німецькому місті Фінстерау #Finsterau2017
Не зважаючи на свято, настрій не надто святковий, адже не все, що планувалось, вдалось здійснити. Проте це не привід для суму, адже сьогодні – чимало яскравих перемог! Так, у категорії сидячи чоловіки знову ж таки другим став Радь Тарас, який показав результат – 48:01.3
У категорії стоячи жінки вже вдруге стала першою Ляшенко Людмила (39:10.0), третя – Буй Ірина (43:53.1).
У чоловіків у цій же категорії сьогодні без нагород, проте це не означає, що вони настроєні здаватись – завтра у них усіх буде день реваншу.
У чоловіків з порушеннями зору другим сьогодні став Ковалевський Анатолій (гайд – Мукшин Олександр), який показав результат -41:55.2 , третє місце виборов Лук’яненко Віталій (гайд – Марчишак Іван) – 42:21.2.
Шишкова Оксана разом і гайдом Казаковим Віталієм, як попередньо і обіцяли, – вибороли золоту нагороду в біатлоні, індивідуальна гонка з результатом 38:26.6, Прилуцька Ольга з гайдом Івановим Володимиром з результатом 45:16.0 стали третіми.
15 лютого, у спортсменів – змішана та відкрита естафети у лижних гонках, що розпочнуться з 10 ранку за місцевим часом (з 11 – за київським). Вболіваймо активніше за українських паралімпійців! Слідкуйте та вболівайте також у Facebook – facebook.com. Нам усім важлива спільна українська перемога!
Прес-служба НКСІУ