У Центральній стоматологічній поліклініці Міністерства оборони України презентували новий етап розвитку науково-практичної бази клініки – планове протезування зубів за допомогою сучасних імплантів. Протезування проводитиметься в першу чергу для воїнів, які отримали ушкодження щелепно-лицьового апарату в зоні проведення антитерористичної операції.
На даний час необхідну операцію проведено вже третьому військовослужбовцю – пацієнту за даною програмою.
За словами головного стоматолога Збройних Сил – начальника поліклініки підполковника Михайла Лищишина, проведений Міністерством оборони України тендер виграла фірма-постачальник з Південної Кореї. Головним критерієм при цьому було оптимальне співвідношення ціни та якості.
Представник південнокорейської фірми-партнера клініки Дмитро Сой поінформував, що для проведення протезування черговому військовослужбовцю було безкоштовно надано імплантних матеріалів на суму майже 30 тисяч гривень.
Як підкреслив начальник кафедри щелепно-лицевої хірургії та стоматології Української військово-медичної академії полковник Андрій Лихота, започаткування подібної програми суттєво збільшить можливості Центральної стоматологічної поліклініки надавати допомогу військовим, які цього потребують.
Урядовий портал