25 Травня 2015

Інформацію про досягнення українських атлетів “Голосу України” надано нашим посольством у Республіці Корея.

img_7197

Надзвичайний і Повноважний Посол України Василь Мармазов приділив велику увагу цій події і надавав всіляку допомогу учасникам.

Приємно, що українці на дзвінкій ноті завершували ці грандіозні  змагання. Команда з футзалу (Антон Хавруленко, Максим Філь, Олег Аврамов, Богдан Бадло, Роберт Тремба, Олександр Гетьманов, Віктор Волк, Вадим Швець, Антон Гуменюк, Роман Скотніков) обіграла збірну Іспанії (3:1) і стала чемпіоном. “Золото” вибороли також наші дзюдоїстки в командних змагання (Світлана Чепуріна, Ірина Гусєва, Наталя Ніколайчик, Інна Черняк, Юлія Галинська).

Загалом українські спортсмени вибороли 38 нагород (16 золотих, 11 срібних, 11 бронзових) і посіли друге місце в медальному заліку.

Найбільше золотих відзнак здобули представники пауерліфтингу: Юрій Романюк, Уляна Ціздин,  Роман Куров, Ольга Чайковська — по дві, Володимир Драний, Сергій Скорик, Василина Козирєва, Галина Галинська;  індивідуальні змагання з дзюдо — Дмитро Соловей і Світлана Чепуріна.

Наступні Всесвітні ігри IBSA відбудуться через чотири роки.