У Секретаріаті Уповноваженого відбувся навчальний захід на тему: «Конвенція ООН про права осіб з інвалідністю: нові підходи до захисту прав людей з інвалідністю»

7 Червня 2013 Друкувати цю новину

У Секретаріаті Уповноваженого відбувся навчальний захід

Для працівників Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбувся навчальний захід на тему: «Конвенція ООН про права осіб з інвалідністю: нові підходи до захисту прав людей з інвалідністю».

У ньому взяли участь представники Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України Лариса Байда та Володимир Азін, Представник Уповноваженого – керівник Департаменту з питань дотримання соціально-економічних та гуманітарних прав Наталія Іванова та працівники структурних підрозділів Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

У ході навчального заходу обговорили положення Конвенції про права осіб з інвалідністю і необхідність у зміні підходів до розуміння прав людей з інвалідністю та понятійного апарату при визначенні кола людей із особливими потребами.

Було окреслено низку проблемних питань щодо захисту прав людей з інвалідністю та можливі шляхи їх вирішення, а також відбувся обмін досвідом між представниками Національної Асамблеї та працівниками Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму й Департаменту з питань дотримання соціально-економічних та гуманітарних прав Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Крім того, учасниками висловлено зацікавленість у майбутній співпраці між Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Національною Асамблеєю осіб з інвалідністю України, а також досягнуто домовленостей щодо спільних заходів з метою дотримання прав людей з інвалідністю.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.