Засідання Міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства “Дитячі та молодіжні ініціативи, що змінюють життя громад”

Засідання Міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства “Дитячі та молодіжні ініціативи, що змінюють життя громад”
13 Грудня 2018
Друкувати цю новину

13 грудня 2018 року у приміщенні Мистецького арсеналу розпочалось засідання Міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства за темою:  “Дитячі та молодіжні ініціативи, що змінюють життя громад”. У засіданні бере участь член Комісії, виконавчий директор НАІУ Наталія Скрипка.

Нагадаємо, що метою засідання Комісії є обговорення питань стосовно практики узгодження рішень, нормативно-правових актів, бюджетних програм щодо дітей за їхньої участі; презентація кращого практичного досвіду в цій сфері та можливостей покращення якості роботи виконавчої і законодавчої влади за умови використання цих практик, особливо в рамках міжнародної ініціативи „Громада, дружня до дітей та молоді”, до якої приєдналась Україна.

У заході також беруть участь заступник Міністра соціальної політики Олександра Чуркіна,  заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей, заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Лінчевський, представники ЮНІСЕФ,  а також дитячих та молодіжних органів самоврядування, розробники проєктів соціально-корисного напрямку.

  Категорія: