З 25 по 27 березня у приміщенні Рівненського регіонального центру «Інваспорт» відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору. У змаганнях взяли участь 55 спортсменів з Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Львівської, Івано-Франківської, Миколаївської, Тернопільської, Херсонської та Рівненської областей.
На урочистому відкритті змагань були підведені підсумки конкурсу малюнку на тему «Пауерліфтинг – спорт мужніх», що проводився упродовж місяця до початку змагань серед спортсменів-осіб з інвалідністю Рівненщини, які займаються паурліфтингом. Всі учасники конкурсу були нагороджені подяками, а переможці – дипломами.
Підсумки чемпіонату України підводились окремо у вагових категоріях та в абсолютній першості з пауерліфтингу та з жиму лежачи.
Рівненські спортсмени Каплун Ольга, Ковальчук Володимир, Левчик Сергій на чемпіонаті виконали норматив майстра спорту України.
Чемпіони та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.
Рівненська обласна рада