У Рівному пройшов «Парафест Рівне»

У Рівному пройшов «Парафест Рівне»
23 Червня 2016
Друкувати цю новину

У Рівному пройшов «Парафест Рівне»Громадські організації організували другий соціально-культурний фестиваль «Парафест Рівне».

Відокремлений підрозділ ВГО людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» у Рівненській області брав активну участь в організації цього фестивалю. Члени підрозділу взяли участь в концертній програмі. Ніна Асєєва та Наталія Дячук виконали гімн фестивалю «Люди з інвалідністю» разом з хорами та автором музики Світланою Фостій, слова, до якого написала Вікторія Самчук. Також Вікторія Самчук читала свої нові твори. Олександр Бузна заспівав акапельно пісню. Ще заспівали пісню «Човен» дуетом Анастасія Дячук та Олесь Самчук – нове молоде покоління «Генерації успішної дії». Також Вікторію Самчук нагородили дипломом фестивалю у номінації «Воля до перемоги».

Свою діяльність презентували більше 15-ти об’єднань, що опікуються людьми з особливими потребами. Останні демонстрували таланти під час урочистого концерту, також тут розгорнули виставки виробів декоративно-ужиткового мистецтва. Фестиваль відбувся на літній естраді у парку Шевченка. А за підтримки спонсорів тут навіть влаштували міні-пікнік. Деталі за посиланнями:

https://www.youtube.com/watch?v=XyaaJv_Ns9s&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=_S1Xppm5XBM&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=QdAXk1s1Nvg&feature=youtu.be

Петро Поліщук,
віце-президент з внутрішньої політики ВГО “Генерація успішної дії”

  Категорія: