Саме організація «Відкриті двері» за підтримки “The BEARR TRUST” провела даний семінар.
Тема семінару: «Рівність права на працю людей з обмеженими можливостями». Захід відбувся у співпраці з Нікопольським територіальним центром соціального обслуговування, Відділом сім’ї молоді та позашкільної освіти управління гуманітарної політики та Нікопольською міською громадською спортивно-оздоровчою організацією людей з інвалідністю “АКВА”, керівник якої, Антон Сєров виступив з промовою та визнав актуальність даної теми.
Керівник «Центру правової допомоги» ГО «НЦДСПР «Відкриті двері» Ірина Лось у своєму виступі зупинилася на міжнародних стандартах працевлаштування осіб з обмеженими можливостями. Також розповіла, що робота дає можливість підвищити добробут, досягти матеріальної незалежності. Вона розширює можливості спілкування з цікавими людьми, реалізації особистістю своїх професійних здібностей і талантів, сприяє подоланню соціальної ізоляції, придбання кар’єрну перспективу, формування почуття власної корисності в суспільстві.
Тетяна Половинцева розповіла про національні стандарти та конституційні гарантії щодо створення потрібних умов, які дають можливість вести повноцінний спосіб життя згідно з індивідуальними здібностями та інтересами осіб з обмеженими можливостями.
Під час семінару надалася покрокова інструкція в реалізації права на працю, кожен учасник отримав інформаційні буклети розроблені «Центром правової допомоги» ГО «НЦДСПР «Відкриті двері», де зазначені правові норми та державні гарантії, які мають особи з обмеженими можливостями.
Никополь Онлайн