У Миколаєві є ті, хто повірив у себе

У Миколаєві є ті, хто повірив у себе
6 Грудня 2018
Друкувати цю новину

У Миколаєві є ті, хто повірив у себеУ Миколаївській обласній службі зайнятості провели тренінг «Повір у себе» для людей з інвалідністю. Метою заходу було надання допомоги в самопізнанні, подоланні невпевненості, об’єктивному оцінюванні своїх можливостей для самореалізації у професійній сфері.

Як зазначає керівник Миколаївської обласної служби зайнятості Дмитро Оборонько, «використовуючи сучасні технології, постійно вдосконалюємо методи пошуку роботи, зокрема через онлайн-сервіси, для якнайшвидшого повернення до активної трудової діяльності саме цих шукачів роботи, які змушені долати внутрішні бар’єри».

З початку року в Миколаївській області 1307 клієнтів з інвалідністю мали статус безробітного, із них працевлаштовано 274. Служба знаходить варіанти для людей з інвалідністю. Тож проведено ярмарок вакансій, на якому міські підприємства пропонували роботу, а також участь у них підвищує шанси на працевлаштування громадян з інвалідністю.

Серед професій, представлених на ярмарку, — маркетолог, продавець-консультант, слюсар з обслуговування теплових мереж, електрогазозварник, інженер-проєктувальник, кошторисник, слюсарі різної спеціалізації, озеленювач, касир та інші. Усього представлено 157 вакансій для осіб з інвалідністю. Найбільшу кількість надали підприємства «Миколаївоблтеплоенерго», мережа магазинів «П’ятачок» і ТОВ «Макромир-проєкт».

Максимальна пропозиція заробітної плати — 8 тисяч гривень. У заході взяли участь 50 шукачів роботи, більшості з них запропонували вигідні вакансії.

Урядовий кур’єр

  Категорія: